הבלוג שלנו


הרבה שואלים אותנו איך פותחים את הדלת האחורית של מצלמת ContourRoam ?
הנה בסבר קצר !

 

 

 

 

סרטון הסבר לפתרון בעיה של כפתור הדלקה של המצלמה :

 

 

פתרון לבעיות חיבור :
איך לחבר את המצלמה שלכם ContourGPS / Contour+ עם האיפון והאנדרואיד ?
סרטון הסבר פשוט וקל .

 

כתבה בנושא מצלמות אקסטרים.
תאריך : פברואר 2012

מצלמת אקסטרים לספורט
כמעת ואין היום ספורט או חוויה חשובה שלא ניתן לתעד ולצלם, זה מתחיל בספורט שלנו שאנחנו כל כך אוהבים, ונגמר בטיול משפחתי שכולל קצת אטרקציות ומים.
מצלמת אקסטרים שימושית לכל הפיעלויות, מהגלישה ועד אופנועים ואופניים, הולכים לצנוח? נוסעיל לטיול ג'יפים טוב?

במקום לקחת מצלמת וידאו גדולה ומסורבלת (שבדרך כלל נשארת ברכב או בבית) קחו איתכם את מצלמת האקסטרים שלכם ותוכלו לצלם הכל ובלחיצת כפתור קטנה..
מצלמת ContourRoam היא מצלמה מושלמת לכל הפעילויות הללו, היא קטנה בעלת פרופיל צר, וקלה לשימוש, כפתור אחד שמדליק את המצלמה ומתחיל לצלם ובתנועה קלה אחורה מפסיק לצלם כך שאין סיכוי שתפסידו דקה יקרה של כייף...
מצלמות האקסטרים של היום כדוגמת קונטור רום מוגנות נגד מים עד לעומק של מטר אחד ללא מארז, ועד 60 מטר עם מארז נוסף לצלילה.
אפשרות זו מאפשרת לנו לצלם בן אם בגלישת גלים, גלישת קייט וכל אפשרות אחרת של ספורט מים ומצד שני אפשר לקפוץ לבריכה עם הילדים ולצלם אותם משחקים וצוללים במים

בכל חופשה אפשר לקחת אותה בכיס קטן ממש כמו טלפון נייד ולצלם כל רגע חשוב של חווית ספורט או משפחה ?
מצלמת קסדה כמו ContourRoam יכולה בהחלט להחליף מצלמת וידאו רגילה אם איכם צריכים את הזום האופטי, ואף להנות מיתרונות של קלות שימוש וקלות צילום שלא ידעתם עד היום !
עכשיו עם מצלמת אקסטרים קונטור ניתן לצלם הכל! גם רגעים חשובים עם המשפחה וגם את הספורט האהוב שלכם.

 

כתבה בנושא צילום.
תאריך : ינואר 2012

חוויות הצילום בענפי הספורט השונים .
כיום שמחירי מצלמות הקסדה לצילום ספורט אקסטרים מכול הסוגים כל כך בהסג היד חשוב מאוד לדעת מה לבחור .
חוויות הצילום שלנו נשארות אתנו זמן רב וחשוב לבחור במצלמה הנכונה לצילום הספורט שאנחנו כל כך אוהבים, חשוב להבין בדיוק מה ההבדלים בין המצלמות השונות ומה אנחנו צריכים לצורך הספורט שלנו .

לאלו מאיתנו שרוכבים על אופניים או על אופנועים חשוב מצלמת קסדה שתיתן לנו זוית פתיחה רכבה אך שלא תגרום לעיוות התמונה המצולמת והסביבה, לחברת Contour קונטור יש כמה מצלמות יכולות לתת לנו פתרון מושלם לרכיבה מכול הסוגים, מצלמות ContourRoam הינה מצלמת קסדה קטנה וצרת פרופיל שמיועדת במיוחד לצרכים אלו, המצלמה מצלמת ברזולויות שונות וכמובן HD 1080P , מה שיוחד במצלמה זו, הינה הפעלה המהירה שלה, כפתור אחד ברור ובמקום נגיש שרק צריך להזיז קדימה והמצלמה תידלק ותתחיל לצלם, להפסקה יש להזיז את הכפתור אחרונית והמצלמה תפסיק לצלם ואף תיכבה ולא תיזלול סוללה, כל מצלמות Contour בעלות אטימות למים ברמת גשם ושלג, מצלמות ContourRoam מוגנת ואטומה למים גם עד 1 מטר ולכן טובה גם בתחומים כמו גלישה מכל הסוגים וקייקים שדורשים אטימות למים.

לאלו מאיתנו הרוכבים שגם חשוב להם תראות את המסלול של הרכיבה קצת ההתקדמות וגרף הגובה , שווה ללכת על מצלמות ContourGPS שזו מצלמת אקסטרים מושלמת בשילוב של GPS שמקליט את כל הדרך שביצענו ואת קצת ההתקדמות ומציג את הנתונים במקביל לצפייה בסרט, לדוגמה תוך כשי שאנו רואים את הצילום האחרון שלנו מהרכיבה, ניתן לראות גם את המיקום על מפת Google earth שנקודת המיקום מתקדמת עם הסרט במקביל.

למצלמת ContourGPS יש גם תקשורת בלוטוס שמאפשרת לנו לשנות את הגדרות המצלמה ושינוי הרזולוציות של הצילום מהטלפון הנייד שלנו אנדרואיד או איפון .
לכל תחום הגלישה כמו גלישת גלים גלישת רוח או קייט נכון יהיה ללכת על מצלמת הקסדה ContourRoam ובכך לקבל תוצאה מושלמת גם בתוך המים וללא מארז נוסף על המצלמה .

אז מה שבאמת חשוב בתחום הצילום בספורט זה הפשטות והנוחות בצילום ובשימוש במצלמה, וכמובן שגם כאן מצלמת קונטור מנצחת ובגדול, למצלמה יש כפתור הפעלה אחד ברור ונוח לשימוש, גם כאשר אנחנו עם כפפות והיד שלנו לא עדינה, הכפתור של המצלמה קל לתיפעול ונוח להפעלה.